Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Server tanıtım - server tanıtımı
Knight OnLine..Dünyada Yeni bir fırtına..Doğu Asya,Avrupa ve Amerikayı tesiri almış durumunda..Yaklaşık 10 milyon oyuncu bir soy seçip karşı ırkla mücadale halinde..K2Network şirketi hakikaten iyi bir kazanç sağlamış durumunda..Niye Mi?Oyuna rahatça girebilmek ve bir takım olanaklardan faydalanmak için Premium ve Knight Cash olarak bilinen paket alınıyor..Oyun Her ne kadar free2play bir oyun olsa da yeni gelen yüklemelerle artık Premiumsuz oyuncuların oynaması zorlaşıyor..
Knight OnLine oynayanlar..Hiç Düşündünüz mü?Harcadıınız paralar nereye gidiyor?Premium servisinin 3 paketi var..Bronze,Silver Ve Gold Premium..Bronze Premium 8.95 Dolar,Silver Premium 19.95 Dolar,Gold Premium 24.95 Dolar..İşte Kolay bir hesaplama:K2Network Firması Oyunda 6.4 Milyon Premiumlu oyuncu olduunu söylüyor..En Ucuzundan 6.4 Milyon oyuncuda Bronze premium olsa Aylık ortalama 57.280.000 Milyon dolar..Yıllık Ortalama 687.260.000 Dolar..Oyunun 3 yıldır olduğunu varsayarsak elde edilen kazanç 3 milyar dolara yakın bir para..Bu Kadar nakit nereye gidiyor..

Knight OnLine Kurucusu server Tanıtım firma K2Network Masonlardan oluşan bir kurum..Masonlar İsraille İşbirlikçilik yapıyorlar..Yani Verdiğiniz Premium amaçlı paralar başka bir ülkenin suçsuz insalarını öldürmek için harcanıyor..Daha Da ilginci,Knight OnLine kurulurken asıl amaç,bu oyundaki iyi oyuncularla saklı görüşerek onlara askeri eğitim vermekti!!Böylece bu oyuncuların stratejik planlarıyla olabilecek bir savaşta hücum ve savunma amaçlı plan yapılacakti!!Ama Knight OnLine oyunu popülerleşince bu keriz(!) oyunculardan nakit kazanarak bu paraları suçsuz insanlari öldürmek için kullanmakda hiç de fena bir düşünce değildi onlara göre..Knight Online server Tanıtımı oyuncuları uyanın artık!!!Sizin verdiğiniz parayla masumlar ölüyor..Buna Dur demek sizin elinizde..
Michael Gra
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)