Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27 Milyon Müzik Arşivi İle Dilediğin Müziği Mp3 İndir
Hayatımızda müziklerin önemi çok büyük. İnsan sıkıldığı zaman, dertlendiğinde ve mutlu olduğunda yani hayatının her anında o anki duruma ve psikolojiye göre müzik dinler ve buna bir şekilde ihtiyaç duyar.

Müziğin son zamanlarda bu kadar önem kazanmasıyla birlikte sevilen müziğe insan daha çabuk erişmek istiyor. O an akından hangi müziği geçirdiyse o müziği anında bulup telefonuna, bilgisayarına veya tabletine müziği indirmek istiyor. Çünkü internet her yerde olmayabilir ve müzikleri insan bu nedenle saklamak ister.

Bu bağlamda internetten müzik arama ve aradığın müziklere erişme imkanı oldukça önemlidir. Son zamanlarda yeni keşfettiğim bir siteden bahsetmek istiyorum. Sitenin adresi http://mp3indir.fun. Mp3 İndir sektöründe belki de gördüğüm en iyi site diyebilirim.

Sitenin istatisliğini ilk gördüğümde pek inanmak istemedim. Zira 27 milyon müzik, 4 milyondan fazl albüm ve 2 milyona yakın sanatçının kayıtlı olduğu yazıyordu. Siteyi birkaç gün takip ettim ve gerçek olduğunu anladım. Zira her geçen gün siteye 1000'den fazla yeni müzik, albüm ve sanatçı kaydı yapılmakta.

Bu da yetmezmiş gibi aradığın her müziğe de erişebiliyorsun. Yani 27 milyon müzik içinden istediğini yazıp mp3 indirme yapabiliyorsun. Üstelik beklemeden, hızlı ve yüksek kalitede müzikleri indirebilirsiniz.

Ayrıca sitede dil desteği de muazzam. Benim keşfettiğim toplamda 22 dil desteği var. Ve site sadece Türkiye'ye değil ytabancı ülkelere de mp3 download hizmeti veriyor.

Umarım yeni keşfettiğiniz müzikler ruhunuza hep iyi gelir. Ve keşfettiğiniz müziği de bu siteden rahatça indirebilirsiniz. Keyifli müzik dinlemeler dilerim.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)