Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En iyi Dijital Nöron Yapay Zeka
Merhaba değerli internet kullanıcısı ve geleceğin en sıkı Dijital Nöron takipçisi, topluluğumuza hoş geldin. Bizi nereden duydun ve buldun bilmiyorum. Arama motorların üzerinden mi, sosyal medya platformlarından mı, veya arkadaş çevrenden mi hiç bilmiyorum. Dijital Nöron Yapay Zeka Topluluğu Fakat bildiğim bir şeyler var. Mesela Yapay Zeka'ya karşı kesinlikle bir ilginin olduğu biliyorum. Birilerinin anlatırken kafanı karıştırdığı, bazılarının ne olduğunu tam olarak bilmediği, diğerlerinin sır gibi sakladığı o şeyler.. İşte o şeylerin; Makine Öğrenmesinin(MÖ), Derin Öğrenmenin(DÖ), Yapay Sinir Ağlarının(YSA) ve daha nice Yapay Zeka kavramının en basit hali ile tartışıldığı, Yapay Zeka ve Dijital Nöronlar incelendiği ve zaman zaman teorik bilginin dışına çıkıp uygulandığı yeri sonunda buldun işte. Biz burda neler yapıyoruz biliyor musun? Dünya'yı ele geçirecek katil bir yapay zek.. Değil tabi ki, senin, onun ve diğerinin bu kavramlara uzak kalmaması, uygulama yapmasa bile teorik bilgisinin olmasını sağlıyoruz. Sana; Yapay Sinir Ağı ve Dijital Nöronlar Görüntü işleme, tahmin uygulamaları veya konuşan akıllı bir asistan yapacağız demiyorum. Yapay Zeka'yı gerçekten öğreneceksin diyorum. Aramızda seninde olacak olmanın verdiği mutluluk ve güç ile Dijital Nöron, Türkiye'nin en büyük Yapay Zeka topluluğu olma hedefine artık daha yakın. Bizle, yani bilgi ile kal!

-DİJİTAL NÖRON EKİBİ
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)