Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkiyenin En iyi Sevgiliye İyi Geceler Sözleri
Sözler Vadisinde Racon Sözlerinden Dua Sözlerine Ve Gece Sevgiliye Gönderilen Sevgi Sözlerine Kadar Onbinlerce Söz Bulunmaktadır

Aşk sözleri iki sevgili arasındaki sevgiyi büyütmektedir. Bu sözler karşılıklı olarak söylenerek aşkın daha çok alevlenmesini sağlamaktadır. Özellikle sevgiliye iyi geceler sözleri en çok aratılan sözlerden biridir. Sevgiliye iyi geceler sözleri arayanlar için çeşitli örnekler bulunmaktadır.

“Yıldızlar senin gözlerinde parlar”

“Sen benim hayatıma ışık ol, ben dünyaları aydınlatırım.”

“Uyumadan önce beni düşün, rüyalarda buluşacağız.”

“Senden sonra yaşam anlamlı geldi, hadi tut elimi, bırakma beni.”

“Güneş doğudan doğar, sen kalbimden.”

“Her gece seni düşünerek uyurum, her sabah seni düşünerek uyanırım. Ben sana aitim, sen ise bana.”

“Gecenin sessizliğini bozar nefes alış verişin.”

Dua Sözleri

Dua sözleri insanların dini bayramlarda ya da özel günlerde birbirlerine yolladıkları sözlerdir. Özellikle Cuma mesajları, kandil mesajları gibi özel günlerde dua sözleri aranmaktadır. Manevi açıdan yoğun duygular ile yazılmış olan bu sözler karşıdaki kişiyi etkileyecek şekilde yazılmaktadır. Bu dua sözleri;

“Rabbim, her Cuma olduğu gibi bu mübarek Cumada da bizi affedilenlerden eyle.”

“Cumanın bereketi, tüm haftaya yansımaktadır. Hayırlı Cumalar.”

“Rabbim, sen büyüksün, affedensin, bizim günahlarımızı bu mübarek günde affet. Allah katında bizi yüceltenlerden eyle.”

Günaydın Sözleri

Günaydın sözleri pek çok kişiye gönderilen sözlerdir. Sabahı yansıtan bu sözler gün başlamasıyla birlikte gönderilmektedir. Günaydın sözleri arasında farklı seçenekler bulunmaktadır. Kimi özel anlamlar taşıyan sözler olurken kimi ise oldukça eğlenceli sözlerdir.

“Uyanır uyanmaz yazdım bak sana, hadi gül bu sabah. Ne güzel bir sabah, bak güneş bile parlak.”

“Sen benim gece yıldızım, gündüz güneşimsin. Günaydın sevgilim.”
[Image: Sevgiliye-Duygusal-Etkili-Sözler-1.jpg]
“Tıpkı dün olduğu gibi bugünde doğdu gün bak. Sıfırdan kararlar alacağın bir güne başla.”

“Gece rüyalarda buluşuruz, gündüz yüz yüze. Günaydın aşkım hadi gel bize.”

Racon Kesen Sözler

Racon kesen sözler oldukça etkileyici sözlerdir. Bu sözler inceden bir ayar vermek isteyen kişilerin sürekli sarf ettiği bilinmiş ve en çok kullanılan sözlerdir. Racon kesen sözler aynı zamanda derin anlamlar da taşımaktadır.

“Cam gibiyim artık ben, kıranı keserim.”

“Elin kan döküyorsa dilin söz söylemeyecek.”

“Kül kadar etkin yok, kendini ateş zannediyorsun.”
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)