Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HACK FORMU
Hacking işlemi gerçekleştirmek için işletim sistemi önemlidir. Ben çift işletim sistemi kullanıyorum BlachArch Linux Ve Windows10 Ama yeni başlayan arkadaşlara önerim şudur ilk sene Sadece Kalı Linux kullanıp işletim sistemine alışsınlar zaten bütün Hacking Tooları kali linux'ta kurulu geliyor.İlk sene kalı linux kullandıktan sonra çift işletim sistemine geçiş yapabilirsiniz.Şimdi dediğim gibi Kalı Linux tavsiye etmemin sebebi daha önce de dediğim gibi hacking toollarının kurulu gelmesi.Ama derseniz ki ben linux istemiyorum kardeş yok mu bunun Windows'ta kullanmanın yolu VAR. Bunu Windows'ta kullanmanın yolu pentest box programıdır Google'da rahatça indirebilirsiniz pentest box sayesinde Kalı Linux'da kurulu gelen tooların çoğu ama hepsi değil Windows'ta çalıştırılabiliyor .Özellikle tavsiyem Kali linuxtur pentest box sadece bir alternatif olabilir. ama https://ill3galizm.com/ olarak sizlere bunların hepsini kaliteli bir şekilde öğreniyoruz Hack Forumu Olarak sizler için bütün materyalleri uygun bir şekilde ücretsiz olarak indirmenizi sağlamış oluyoruz sizde hack forumu olan https://ill3galizm.com/ gelmek istemez misiniz ?
Reply
Aile terapisinin amacı, aile üyelerinin iletişimi geliştirmelerine, aile sorunlarını çözmelerine, özel aile durumlarına (örneğin, ölüm, ciddi bedensel veya zihinsel hastalıklar veya çocuk ve ergen sorunlarını anlamaya ve ele almaya) yardımcı olmak ve daha iyi işleyen bir ev ortamı yaratmaktır. Ciddi bir fiziksel veya zihinsel hastalığa sahip bir üyesi olan aileler için aile terapisi, aileleri hastalık hakkında eğitebilir ve aile üyesinin bakımıyla ilgili sorunları çözebilir. Çocuklar ve gençler için, aile terapisi en çok çocuk veya ergenin kişiliği, kaygısı olduğunda kullanılır. Sosyal işleyişlerini bozan ve bir üvey aileye  dahil olunduğunda veya yeni aile yaşamına uyum sağlamakta zorluk çekmeye başladığında duygu-durum bozukluğu oluşabilir.Bu durumdaki kişiler kesinlikle aile terapistlerinden destek almalılar. Çocuk yetiştiren eş cinsel çiftlerden oluşan aileler de aile terapisinden yararlanabilir. aile terapisi hakkında daha fazla bilgi almak için https://psikiyatripsikolog.com/ websitemizi incelemeyi unutmayınız.
Reply
İstanbul tesisatçı hizmetimiz, farklı sektör ve çeşitlerde kullanılan sanayi tesislerinin temiz veya atık su, gaz, ısıtma ve buhar sistemleri gibi sistemleri kuran, bakım ve onarımlarını belli zaman aralığında düzenli olarak yapan hizmettir. Isıtma işleminin kurulması için gereken tüm malzemeler belirlenir ve borularda oluşan arızalar sırasıyla incelenir. Gerekli yerler delinir ve hidrofor tesisatı kurulup çalıştırılır.

İstanbul su tesisatçısı olarak en gelişmiş teknolojik su kaçağı tespit robot ve cihazlara sahibiz. Bunlar takviyesiyle konutlarınızda hiçbir yeri kırıp dökmeden su kaçağı olan yerlerin merkezini tespit edebiliyoruz. Bu emelle birbirinden değişik aygıt seçeneklerine sahiptir. Dinleme aygıtımız ile sıcak ve soğuk su tesisatlarındaki kaçak olan yeri süratlice ve hızlı biçimde tespit edebiliyoruz. Noktasal bilgilerle tespit edebilmekteyiz.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)